Calendar competițional

-13 CAMPIONAT MONDIAL SENIORI CAMPIONAT MONDIAL Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
SENIORI  LAS VEGAS S.U.A.
februarie 2015
13-15 CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL FINALA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
SENIORI CLUJ-NAPOCA
martie 2015
6- 8 TURNEU NATIONAL INDIVIDUAL DE VERIFICARE +CN.ECHIPE ET 1 TURNEU/ETAPA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
CADEȚI CONSTANȚA / TÂRGU JIU
13-15 CN. ECHIPE ET 1 SUPER LIGA (PARTICIPARE INDIVIDUALA PE CATEGORII DE GREUTATE) TURNEU/ETAPA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
SENIORI TIMISOARA / BUCURESTI
20-22 TURNEU NAȚIONAL INDIVIDUAL VERIFICARE/ CALIFICARE ETAPA 1 C.N. ECHIPE TURNEU/ETAPA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
JUNIORI  BACĂU
24-29 CAMPIONAT EUROPEAN U 23 CAMPIONAT EUROPEAN Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
U23 (18-23 ANI)  WALBRZYCH POLONIA
aprilie 2015
24-26 CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL FINALA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
JUNIORI CRAIOVA
mai 2015
7-10 TURNEU INTERNATIONAL S. RUSU & I. W. POPOVICI CADEȚI G. BERCEANU &… TURNEU INTERNAȚIONAL Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
CADEȚI JUNIORI  BUCUREȘTI
13-13 CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL SCOLAR ZONA Lupte Feminine
Lupte Libere
ȘCOLARI  
15-17 CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL SCOLAR FINALA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
ȘCOLARI SLATINA / SFÂNTU GHEORGHE
29-31 CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL FINALA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
CADEȚI CONSTANȚA
iunie 2015
13-18 JOCURILE EUROPENE JOCURI Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
SENIORI  BAKU / AZERBAIJAN
23-28 CAMPIONAT EUROPEAN JUNIORI FINALA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
JUNIORI  ISTANBUL / TURCIA
26-28 CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL FINALA Lupte Plajă
JUNIORI MICI 12-13 ANI 14-15 ANI AMARA / IALOMIȚA
iulie 2015
3- 4 CAMPIONAT NATIONAL ECHIPE SL SENIORI ET 2 ETAPA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
SENIORI SLATINA
17-19 TURNEU INTERNATIONAL ION CORNIANU & LADISLAU SIMON TURNEU INTERNAȚIONAL Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
SENIORI  BUCUREȘTI
31- 4 CAMPIONAT NATIONAL ECHIPE SL SENIORI ET 3 ETAPA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
SENIORI TÂRGU-MUREȘ
august 2015
4- 9 CAMPIONAT EUROPEAN CADEȚI CAMPIONAT EUROPEAN Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
CADEȚI  SUBOTICA SERBIA
11-16 CAMPIONAT MONDIAL JUNIORI CAMPIONAT MONDIAL Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
JUNIORI  RECIFE BRAZILIA
25-30 CAMPIONAT MONDIAL CADEȚI CAMPIONAT MONDIAL Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
CADEȚI  SARAJEV BOSNIA & HERȚEGOVINA
28-30 CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL FINALA Lupte Plajă
CADEȚI JUNIORI MANGALIA
septembrie 2015
18-19 CAMPIONAT NATIONAL ECHIPE JUNIORI ET 2 ETAPA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
CADEȚI SLATINA
25-26 CAMPIONAT NATIONAL ECHIPE CADETI ET 2 ETAPA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
JUNIORI ARAD-BUCURESTI-BOTOSANI-MANGALIA- BOTOSANI-ROMAN-CLUJ-ODORHEI-TECUCI
octombrie 2015
16-17 CAMPIONAT NAȚIONAL ECHIPE LIGA CADEȚI ETAPA 3 ETAPA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
CADEȚI SATU MARE
23-24 CAMPIONAT NATIONAL ECHIPE JUNIORI ET 3 ETAPA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
JUNIORI
29-31 CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL FINALA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
JUNIORI MICI 12-13 ANI 14-15 ANI TARGU MURES
noiembrie 2015
6- 8 CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL U23 FINALA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
U23 (18-23 ANI) SFÂNTU GHEORGHE
20-22 CUPA ROMÂNIEI JUNIORI FINALA Greco-Romane
Lupte Feminine
Lupte Libere
JUNIORI  BUCUREȘTI